Yarrah BIO

 

Žádná chemie

 

Receptury Yarrah BIO jsou vyvážené, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály, bílkoviny a aminokyseliny, které váš pes nebo kočka potřebuje a to ve správném poměru.

 

Žádná z rostlinných či živočišných složek krmiva Yarrah BIO není vystavena herbicidům a pesticidům, které jsou při pěstování nebo chovu zakázány. Biozemědělství znamená, že drůbež, skot a ryby jsou krmeny biokrmivem, které není geneticky modifikované (GMO).

Yarrah BIO nepřidává žádná chemická barviva, aromatické látky nebo látky určené k aromatizaci a konzervaci.

Suchá krmiva Yarrah BIO jsou konzervována přírodním vitamínem E a výtažky rozmarýnu, konzervy a vaničky jsou sterilizovány při přesné teplotě. Tyto postupy zajistí,

že cenné vitamíny a minerály nejsou během výroby znehodnoceny.

 

Holistický program Natural Biotics®

 

Přírodní holistický program Yarrah BIO Natural Biotics ® spočívá v přidání několik přírodních látek, které mohou mít pozitivní účinek na zdraví vašeho psa nebo kočky. Přestože zdravotní přínosy těchto přírodních látek nebyly lékařsky prokázány, protože Yarrah BIO netestuje na laboratorních zvířatech, panuje všeobecná shoda, že tyto látky mají pozitivní účinky.

 

SpirulinaSpirulina a mořské řasy - Jeden z nejbohatších zdrojů vitaminů a minerálních látek. Může zlepšit stav srsti a vitalitu, může zvýšit odolnost vůči nemoci a pomoci zotavení po námaze či nemoci.

 

 

ČekankaČekanka - Čistí krev a zlepšuje funkci jater.

 

 

 

 

 

Aloe VeraAloe Vera - podporuje zažívání a funkce svalů a kloubů.

 

 

 

Rybí tuk

Omega 3 a 6 - jsou známé pro svůj pozitivní vliv na pro zdravou kůži a lesklou srst.